Rodijak mi ima sudar svojim brodicem

Autor zdravko dren, Kolovoz 16, 2011, 03:17:39 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Maestral

Ako i ovaj put Horvatin?i? pro?e sa osloba?aju?om presudom, onda nam stvarno nema spasa (banana republika)!

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Damir s

paagus

Važno je da je nepravomo?na presuda manja od 5 godina, da se ne mora i?i u pritvor.  A za drugo ?e se ve? pobrinuti odvjetnici.
Paagus

Strici

Svejedno kako god bilo, mi se samo potvr?ujemo i još više ukopavamo u glib gdje glibimo. :sad10:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

more

Stariji talijani su znali uzdisati za nekadašnjim austrijskim sudstvom, a bogami i mi možemo isto tako udisati!

Strici

A dišemo jedva na škrge jer u glibu ima jedva zraka. :laughing7:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

kompica

Ma baš me zanima zašto je jadnik dobio 4 godine i 10 mjeseci. Dali su olakotne okolnosti Euri, Kune ili opet kakva nekretnina. A može biti i da je opet platio misu prije donošenja presude.
Pesimist se žali na vjetar, optimist o?ekuje da ?e se promijeniti a realist prilago?ava jedra.Sir William Arthur Ward

dmeter

Citat: kompica  u Ožujak 14, 2019, 09:54:52 PRIJEPODNE
Ma baš me zanima zašto je jadnik dobio 4 godine i 10 mjeseci. Dali su olakotne okolnosti Euri, Kune ili opet kakva nekretnina. A može biti i da je opet platio misu prije donošenja presude.
Hrvatskoj trenutno vrijedni zakon prema kojemu je važe?a kazna za izazivanje nesre?e od jedne do deset godina zatora, no samo iznimno osoba dobije maksimalnu kaznu.Posebni maksimum, odnosno najviša kazna izri?e se iznimno ili nikada. S obzirom da samo jedna inkriminacija pokriva cjelokupni promet, pretpostavljam da je zakonodavac izricanje posebnog maksimuma i kazni bližih njemu rezervirao za stradanja ve?eg broja ljudi u autobusnom, željezni?kom, zra?nom i brodskom prometu. Naime, zakon je pod iste kaznene okvire stavio i slu?ajeve delikata po?injenih osobnim vozilima kao i onih po?injenim sredstvima koja prevoze veliki broj ljudi