Moje brodice

Autor Strici, Veljača 08, 2009, 06:44:15 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

sasa

Strici, super vam je ovaj brod, bas po mom guštu. Nadam se da budem i ja jednog dana tak nekaj imal.
Gledam ove slike i guštam, te slike oslikavaju pravo poimanje plovidbe po Jadranu prema mojem mišljenju, ne moraju se svi slagati al ovo laganini na jedra u relativno maloj barci. ma milina.
pozdrav Strici samo tako dalje! ;)

Strici

Kona?no neko mlad pa piše tako sa srcem. Vidi se da voliš prirodu i misliš na nju. I kad tako misliš, ja ti želim da ti se tvoji snovi ostvare. I posebno mi se svi?a što ne misliš grandomanski. ?ovjek je i sa manje zadovoljan, samo se sve treba pametno upotrijebiti.  ;)
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Bobi

Slažem se s vama (strici i sasa)

I ja gledam jednu jedrilicu nekih 8m. Stoji vec par godina napustena, i treba joj sredjivanje, ali nikako da nadjem vlasnika i da vidim sto mu je u planu, sada sam zaposlio pola sela da pomaze

Strici

Bobi napravi kao ja kad konobar nakon što sam ga zvao da platim nikako ne dolazi. Jednostavno se ustanemo i po?nemo spremat za odlazak. I da vidiš kako onda brzo do?e.
Tako i ti. Po?ni pripremat brodicu kao da ?eš je odvesti. I da vidiš kako ?e se ve? neko javiti. Taj neko i nemora bit vlasnik, ali ?e te dalje povezat. Ako ne?e, onda nema vlasnika.  :D
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Bobi

Vidiš to mi nije palo napamet  :)

grancipor

Citat: Bobi  u Ožujak 17, 2009, 12:25:25 POSLIJEPODNE
Slažem se s vama (strici i sasa)
I ja gledam jednu jedrilicu nekih 8m. Stoji vec par godina napustena, i treba joj sredjivanje, ali nikako da nadjem vlasnika i da vidim sto mu je u planu, sada sam zaposlio pola sela da pomaze
Ako je barka registrirana onda na bazi registracije možeš pitati u Lu?koj kapetaniji za vlasnika.
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

Strici

Samo za Sasu, Bobija  i Grancipora  :D  :

ogi01

meni se isto svi?a. stopu manja od moje jedrilice. u nešto boljem stanju. no potruditi ?u se.

Strici

Dobro, onda je slika i za Ogija.  :D

No idem potražiti "pride"

Za ova ?etri "guštera"  :D

Dodat ?u još jednog, "guštera" mislim :angel4:, splitskog Robija :thumbsup:

1.07.2014 Vidim da nema slika, a neki posje?uju još uvjek moju stranicu. Kad budem imao vremena, ali i kad na?em iste slike, ili bar zamjenske postavit ?u ih. Ako ne sada, ono kad se vratim tamo gdje ?ivim hladniji dio godine :angel4: 2.07.14 ubacujem, ubacujem, ali nije sve isto kao prije :laughing7:

Izbjegavam, ali ako se pi.. u vjetar, onda ....

Strici

Povratak s mora

Ipak nemojte tako blizu

?ista znatiželja