HOBIJI, ?ime se osim brodica sve bavite?

Autor Strici, Prosinac 23, 2012, 10:17:07 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Strici

Osim uslikana nije lovljena   

Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Strici

Znam da nitko nema onog intimnounutrašnjeg osje?aja sa ovima na križu, pa im je to samo slika. Ja imam pa zato i stavljam ovu sliku:

Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

pelig

Dakle mladi, nabildani mornari i jedna ženska. Svi su vezani sigurnosnim pojasima, ali se ipak ?vrsto drže, iako se vidi da je bonaca.
Sad, kada se prebacim u realni život; Na trgova?kim jedrenjacima tog doba, mom?ad baš i nije bila brojna. Na našima tipi?no 15, pa i manje ljudi. Dakle, ako se radi u dvije smjene, to zna?i pet, šest ljudi sposobnih za penjanje na križ. Ima tu i dje?aka i staraca i kržljavaca. I sada, ako naglo poja?a vjetar kako ubrati jedra? Ipak je to gomila teškog platna koje lama?e na vjetru. Za razliku od ovog, novog i pamu?nog, jedra su uglavnom bila stara i višekratno krpana, lan, konoplja. Dakle, još i teža. A ubrati je trebalo jedra na svim križevima, recimo 6 jedara ili više. Johoho posala!

Strici

Potpuno se slažem s Peligom, ali i iz davnog vrlo prakti?nog iskustva. :angel9:

Osobno kod fotografiranja volim bezna?ajne detalje :icon_joker::