NESRE?E, NEZGODE I INCIDENTI NA MORU

Autor Strici, Ožujak 16, 2020, 03:48:46 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Groff

Mene taj majstor nije *****al, struja dela ko i prvi dan. To ?a moj brod stoji valjda ima nekih razloga a moj odnos s tim majstorom je i dalje dobar i bit ?e i dalje pa pijažalo se to tebi ili ne, a kad ve? zadireš va osobne stvari da te obavjestin da ja nisan pijanac i lažov a isto ne volin kenjat po drugima osim tebe jer drugi to ne zaslužuju. :wave:

pelig

Citat: Strici  u Travanj 07, 2020, 10:52:11 PRIJEPODNE
Meni se svi?a brod, kao tehni?ko sredstvo, (izvanka nadgradnjom bi po meni malo druk?ije) a op?enito ja takve svrstavam (izgledom i naoružanjem) u mornaricu.
Možda i inercijom, jer patrolni brodovi spadaju u vrstu malih ratnih brodova.

Takove nadogradnje su ti sada standard na svim ratnim brogovima jer izgleda da elektronski sustavi zahtijevaju gomilu prostora. A sad ako zanemarimo ?injenicu je li to patrolni brod obalne straže ili maskirana protupodmorni?ka korveta, ostaje nam druga, ona bitna. Kad civilni brod zaustavi obalna straža ili ratni brod on je dužan poslušati, a poslije preko diplomatskih predstavnika tražiti svoja prava i naknadu pretrpljene štete. A ako to ne ide, tu je vlastita vojna sila da riješi stvar muški. Tako nekako funkcionira pomorsko pravo. Pa i ti ako uploviš u neku valu, a zatim ti dojuri neki gumenjak iz kojeg majmun zahtijeva da mu platiš boravak u prostoru za koji ima koncesiju. Ho?eš li mu platiti, zvati policiju da provjeriš ima li pravo ili ?eš se punom brzinom zaletiti u njega "jer to je uvala bez koncesija"?

Damir s

Horor kada vidis kada se slomi jarbol zato imajte makar male skare za rezanje betonskog zeljeza, ostar noz a i sto je najvaznije kontrolirajte  redovito konope i i sve sto sluzi za pricvcivanje jarbola na palubu. Nebriga i sparanje se visestruko naplacuju ali i time dovodite svoj zivot i suputnika u opasnost:

https://www.youtube.com/watch?v=tF1j4ybL-zU

https://www.youtube.com/watch?v=bBmNvA2S_bw

https://www.youtube.com/watch?v=mxojo8pPpvI

https://www.youtube.com/watch?v=zoHJztGyuKs

https://www.youtube.com/watch?v=iEqbISJPtjE
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Strici

Groffe, nemoj se zbog njega jiditi, nemoj ga uop?e primje?ivati, jer ne vodi ni?emu.  :icon_scratch:
Jednostavno ignoriraj ga kao da nije ništa napisao.
Ustvari ta osoba možda i nije ta za koju se izdaje, jer to bi bilo nevjerojatno da se netko može tako transformirati u suprotnost one kakva je prije bila. :icon_scratch:
Sigurno znaš za kra?u indentitete,  pa se za drugog izdavati.
Tko zna možda bi tu i policjoti imali što da otkriju, jer to nije onaj Pero koji je nekad bio ?lan na forumu. :icon_scratch: To je netko drugi, a ovaj nema dobar karakter. :sad10:
Iako ljudi i obole, a da se to ne otkrije, odnosno primijete ljudi, ali dok se nešto ozbiljnije ne desi, istražitelji ne traže.
Trenalo bi se istražiti gdje je ?ovjek koji je nekad bio na ovom forumu, a "nik" mu je bio "Pero",  isto kako se ovaj naziva.
To sve i pored da ljudi psihi?ki skrenu, starenjem promijene karakter, jednostavno polude, alkohol ili predoziranje, a možda i štagod u familiji, što pak vodi alkoholizmu?
Ali to se onom bivšem Peri sigurno nije dogodilo.
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Kantafig

Ovaj povise je zreo za clana Pasdarana i njihovu moralnu policiju….jos malo pa ce se morat nositi burke na nautica portalu.

غروف ØŒ Ù,,ا تغضب بسببه ØŒ حتى Ù,,ا تÙ,,احظه ØŒ Ù,,أنه Ù,,ا ÙŠÙ,ود شيئًا ØŒ فÙ,Ø· تجاهÙ,,Ù‡ وكأنه Ù,,Ù... يكتب أي شيء ØŒ في اÙ,,واÙ,ع ØŒ Ù,د Ù,,ا يكون هذا اÙ,,شخص هو اÙ,,ذي خانه ØŒ Ù,,أنه سيكون Ù...Ù† اÙ,,Ù...دهش أن يتحوÙ,, شخص Ù...ا Ø¥Ù,,Ù‰ عكس Ù...ا كان عÙ,,يه Ù...Ù† Ù,بÙ,, ØŒ يجب أن تعرف عن سرÙ,Ø© اÙ,,هوية ØŒ Ù,,Ø°Ù,,Ùƒ خيانة شخص آخر ØŒ Ù...Ù† يعÙ,,Ù... ØŒ ربÙ...ا يكون Ù,,دى رجاÙ,, اÙ,,شرطة شيء Ù,,يكتشفوه ØŒ Ù,,أنه Ù,,يس بيرو اÙ,,ذي اعتاد أن يكون عضو اÙ,,Ù...نتدى. إنه شخص آخر ØŒ وهذا اÙ,,شخص Ù,,ا يتÙ...تع بشخصية جيدة ØŒ عÙ,,Ù‰ اÙ,,رغÙ... Ù...Ù† أن اÙ,,ناس ÙŠÙ...رضون دون أن يكتشفهÙ... أو ÙŠÙ,,احظهÙ... اÙ,,ناس ØŒ ÙˆÙ,,كن حتى يحدث شيء أكثر خطورة ØŒ فإن اÙ,,Ù...Ø­Ù,Ù,ين Ù,,ا يبحثون ØŒ سيستغرÙ, اÙ,,Ø£Ù...ر بعض اÙ,,ÙˆÙ,ت Ù,,Ù,,تحÙ,Ù, Ù...Ù† Ù...كان اÙ,,رجÙ,, اÙ,,ذي اعتاد أن يكون في هذا اÙ,,Ù...نتدى Ùˆ "نيك" هو "Pero" ØŒ وهو نفس اÙ,,اسÙ... اÙ,,ذي يطÙ,,Ù, عÙ,,يه هذا. ÙƒÙ,, هذا عÙ,,Ù‰ اÙ,,رغÙ... Ù...Ù† Ø­Ù,ÙŠÙ,Ø© أن اÙ,,ناس يبتعدون عÙ,Ù,,يًا ØŒ أو يغيرون شخصياتهÙ... Ù...ع اÙ,,شيخوخة ØŒ أو ببساطة يصابون باÙ,,جنون ØŒ أو اÙ,,كحوÙ,, أو جرعة زائدة ØŒ وربÙ...ا أي شيء في اÙ,,عائÙ,,Ø© ØŒ Ù...Ù...ا يؤدي بدوره Ø¥Ù,,Ù‰ إدÙ...ان اÙ,,كحوÙ,,ØŸ ÙˆÙ,,كن باÙ,,تأكيد Ù,,Ù... يحدث Ø°Ù,,Ùƒ Ù,,بيرو اÙ,,سابÙ,.

Damir s

Ma koji Ku..c pisete svagdje  :violent1: :BangHead: :icon_scratch: stvarno ste svi za u Vrapce. Pa prvo pogledajte gdje ste a ne svoje frustracije stavljati gdje je mjesto :crybaby2:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Zex

@Pero - vidim da si me ovdje spominjao. Nije lijepo u birtiji pri?ati o nekome tko nije prisutan, nepristojno je to.

@hidrotherapy - Evo ispod adresa i svi podatci, ako si iz Pule lako ti je do?i do Pješ?ane Uvale pa možeš vidjeti tko sam i što radim, da se ne bi *****ao u izboru majstora.

Ovdje je mala galerija radova pijanca i kvazielektroni?ara: fsel.wordpress.com

Lijep pozdrav svima

Željko Vin?i?
Pješ?ana Uvala 2/10
52100 Pula
GSM: +385 95 524 2074
email1: plavironhill@gmail.com
email2: fselektronika@gmail.com

P.S. Nisam jedrili?ar pa ina?e ne posje?ujem ovaj Forum. Ukoliko ne bude olajavanja ovoga tipa i ne?u a ako itko ima što mi prigovoriti ili re?i naveo sam sve podatke pa slobodno okrenite broj ili napišite mail.

pero

Citat: Zex  u Travanj 08, 2020, 04:32:15 POSLIJEPODNE
@Pero - vidim da si me ovdje spominjao. Nije lijepo u birtiji pri?ati o nekome tko nije prisutan, nepristojno je to.

Da raš?istimo neke stvari ovdi jer nekima nije jasno.
Ni?ije ime nisam ja ovdi napiso javno pa ni ovog autora !
Napiso sam Groffu samo istinu koju imam sa?uvanu sav tekst bez imena i prezimena ,nijednu laž nisam napisao !
Ako je to Groff krivo shvatio pa nekome javio to je njegov problem a koliko vidim ima ih on puno !
Što ja na PP posaljem nekome je moja privatna stvar .
To mogu ovdi svi potvrditi da nisam napisao nijedno ime i prezime ,i sam moderator Hydro....
Drago mi je ?ut da me neki nisu zaboravili nakon toliko pro?enih godina,i još sam sretnji kad vidim da su ti uspjeli puno posti?i u svom životu  :thumbsup:

Strici
Ove dane kad stignem napišem ti sva imena pa sam pitaj da li mene poznaju i što sam .....

Strici

I ja se sje?am jednog drugog Pere, razumnog, smirenog vjerujem i dragog pa se pitam  dal je ukokan, utopljen obješen, zatu?en ili nekako druk?ije"onesposobljen" ili što sje ve? ura?eno s tim ?ovjekom? gdje je?
ima li te Pero? javi se Pere, jer se netko drugi u tvoje ime oglašava. :laughing7:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Damir s